ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

Ardwords çalışması Google arama motoru üzerinde yapılan aramalara yönelik, verimli ve ekonomik bir reklam hizmeti. 

Girişimciler ve işletmelerin hedeflediği müşteri kitlesiyle buluşabilmesini sağlayan Google Adwords ile ziyaretçi sayınızı ve karınızı önemli ölçüde arttırmak sizin elinizde.

Ülkemizin En Çok Kullanılan Arama Motorunda Varlığınızı Hissettirin

Google şirketinin internet kullanıcılarına sunduğu ana sayfa ve arama hizmeti, dünyadan ve ülkemizden milyonlarca insanı bir araya getiriyor. 

İnternet kullanıcıları merak ettikleri konuları belirli “anahtar kelimeler” ile arıyor. Sunulan hizmet veya ürünlere yönelik bu kelimeler, daha fazla insana ulaşmak isteyen işletme veya girişimcileri yakından ilgilendiriyor. 

Profesyonel bir çalışmayla aramalarda ilk sıralarda yerinizi alabilir, yalnızca tıklama üzerinden ödeme yapabilir ve bütçenizi koruyarak müşterilerinizle buluşabilirsiniz.


Google Adwords Nasıl Çalışıyor?

Google’a reklam vermek “anahtar kelime odaklı” olarak uygulandığnda oldukça hesaplı hala dönüşebilir. Google Adwords avantajları sayesinde, yalnızca sizi ilgilendiren aramalarda görünen reklamlara sahip olabilirsiniz. 

Google arama motoru, reklamınızda öne çıkmasını istediğiniz kelimeleri göz önüne alarak sayfanızın öne çıkmasını sağlayarak çalışıyor. Bunu yapması için sektörünüzle ve hizmetinizle ilgili kelimelerin uzman bir çalışmayla sayfalarınıza yerleştirilmesi gerekiyor.

Google’da Öne Çıkmak İçin ONEBE BİLİŞİM Uzmanlarından Görüş Alın

İnternet sayfalarınızın ve sosyal medya hesaplarınızın yeniden ele alınıp, Google arama motoruna göre optimize edilmesi on derece önemli. 

Yaptığınız işi, sunduğunuz hizmetleri ve ürünleri en iyi şekilde tanıtmak için sayfanıza gerekli içeriğin uzmanlarca yerleştirilmesi gerekiyor.

ONEBE BİLİŞİM ailesi olarak İnternet sayfalarınızı müşterilerinize veya hedef kitlenize ulaşacak şekilde düzenliyor, her bir sayfayı defalarca kontrol ederek yayına veriyoruz.

Adwords çalışması ile uygun fiyatlı reklam vermenizi ve düşük bütçelerle geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.