HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

13 Yıl önce Freelance olarak başlayan bu serüvende "Bir sürü çarpıcı fikir vardır, eksik olan bu fikirleri gerçekleştirme arzusudur... – Seth Godin" sözünden esinlenerek 3 yıl önce Bingöl'de kurulan ONEBE BİLİŞİM HİZMETLERİ olarak devam etmektedir. 2021 yılının başlarında İSTANBUL Maltepe'de ikinci ofisimizi açarak, 5 kişi ile başlayan büyük bir aile olduk. En kaliteli hizmeti, en uygun fiyat politikasıyla sunmayı prensip edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

ONEBE BİLİŞİM HİZMETLERİ yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle Bireysel & Kurumsal hizmet vermeyi ve bu başarının hem bizlere hem de müşterilerimize değer sağlaması ile birlikte en üst düzeyde hizmet kalitesini yakalayabilmektir.


Vizyonumuz

Sürekli en güncel verileri AR-GE ekibimiz ile analiz edip geliştirmektir. AR-GE ekibimiz sürekli gelişmekte olan teknolojik verileri en üst düzeye çıkarabilmek için deneyimleri ve öngörüleri ile hareket etmektir. Bu sayede sektörel bazlı çalışmalarımız her zaman bir adım önde olup müşterilerimize memnuniyeti sağlayıp kısa zamanda müşteri potansiyelini 10 katına çıkarmak ve Türkiye'nin tüm bölgesine ofis kurmaktır.


ONEBE BİLİŞİM HİZMETLERİ - BARIŞ BÜYÜKŞAHİN

Fındıklı Mahallesi başı büyük yolu caddesi no:13 Kentplus Centrium kat:22 No:250 Maltepe/İstanbul

0 530 775 80 12

Vergi Dairesi :Küçükyalı VD.

Vergi Numarası:1950230921

E-Posta: [email protected]

5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır.